Kamery Wrocław
Kamery Wrocław

Kamery CCTV, IP, przemysłowe i internetowe we Wrocławiu

 

Ciesząca się obecnie ogromną popularnością technologia CCTV, czyli Closed-Circuit TeleVision to nowoczesny system telewizji przemysłowej online o niezwykle szerokich możliwościach wykorzystania. Zależnie od konkretnych potrzeb oraz warunków w miejscu, w którym zostanie on zamontowany, kamery IP mogą być przewodowe bądź bezprzewodowe, a do tego podłączone bezpośrednio do internetu. Takie rozwiązanie sprawia, że podgląd obrazu rejestrowanego przez sprzęt jest możliwy tak naprawdę z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy komputer z dostępem do sieci internetowej, aby szybko sprawdzić, co aktualnie dzieje się w budynku. Prowadzimy profesjonalny sklep z kamerami na terenie Wrocławia, w którym posiadamy sprzęt od najlepszych producentów w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne podczas wyboru, dopasowujemy urządzenia do konkretnych potrzeb, a do tego zajmujemy się montażem kamer na miejscu oraz przygotowywaniem projektu instalacji.

 

Profesjonalny sklep i serwis z kamerami do monitoringu

 

Ogromne doświadczenie w branży systemów CCTV zespołu naszych pracowników to nie jedyne atuty, którymi możemy się pochwalić. Do najważniejszych zalet naszej oferty należy bowiem zaliczyć również:

  • sprzedaż najlepszych na rynku kamer przemysłowych oraz do użytku prywatnego;
  • kompleksowe projektowanie instalacji z uwzględnieniem warunków technicznych budynku oraz oczekiwań zamawiającego;
  • sprawny i profesjonalny montaż kamer;
  • wsparcie techniczne i pomoc w konfiguracji systemu.

W Kumanet stawiamy przede wszystkim na najwyższy poziom bezpieczeństwa, starając się wdrażać rozwiązania technologiczne ułatwiające monitorowanie budynków. Montujemy z tego powodu nowoczesne kamery IP, które mogą nie tylko nagrywać rejestrowany obraz na zewnętrznych nośnikach pamięci, ale i zapewniać dostęp do podglądu przez internet, z każdego urządzenia na świecie podłączonego do sieci. Z nami skutecznie i za rozsądne pieniądze zabezpieczysz każdy budynek przed złodziejami, zapewniając sobie spokojny sen.

 

 Kamery internetowe do monitoringu we Wrocławiu

 

Proponujemy najlepsze i najnowocześniejsze na rynku rozwiązania CCTV, dzięki którym można skutecznie zabezpieczyć przed złodziejami oraz włamywaczami każdy budynek. Niskie ceny naszych urządzeń czynią tę technologię dostępną dla każdego, również dla osób prywatnych, które chcą ochraniać własne domy jednorodzinne.

Najlepszym z możliwych rozwiązań, jakie możemy zaproponować, są profesjonalne kamery internetowe do monitoringu, występujące w wersji do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Wysokiej klasy sprzęt, który montujemy Klientom na terenie Wrocławia, to nie tylko doskonała jakość obrazu, niskie koszty instalacji oraz prostota obsługi. To także stały dostęp do podglądu online rejestrowanego obrazu. Nasze systemy kamer internetowych do monitorowania mają bezpośrednią łączność z siecią internetową. Poprzez specjalny panel administracyjny, z poziomu praktycznie każdego komputera czy urządzenia mobilnego, można podłączyć się do instalacji monitorującej budynek nawet z drugiego końca świata.

Żniatyn 46

22-540 Dołhobyczów

Pl. Grunwaldzki 17/80

50-378 Wrocław

Email: biuro@kumanet.pl

Tel: 663-127-946