fbpx
Monitoring CCTV
Monitoring CCTV

Systemy monitoringu i montaż CCTV Wrocław

 

Closed-Circuit TeleVision, czyli zamknięty system kamer, popularnie nazywanych telewizją przemysłową jest obecnie chętnie wykorzystywany nie tylko przez firmy, ale i osoby prywatne do zabezpieczania domów. Nowoczesne rozwiązania CCTV mają dwojaką funkcjonalność. Po pierwsze oferują kompleksowy podgląd na różne części budynku lub terenu dookoła niego, a do tego ich obecność w wielu przypadkach skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei oraz włamywaczy. Są też dobrym motywatorem do pracy dla Twoich podwładnych. Materiały nagrane na rejestratorze z kamer CCTV mogą pomóc Ci w dochodzenia swoich roszczeń w przypadku zniszczeń czy kradzieży. Nasza profesjonalna oferta to kompleksowy montaż monitoringu od absolutnych podstaw. Zajmiemy się wykonaniem projektu, zaproponujemy rozwiązania najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb, wykonamy pełną instalację, a następnie skonfigurujemy system. Stworzony przez naszą firmę z Wrocławia monitoring będzie podłączony bezpośrednio do sieci, dzięki czemu jest do niego wygodny dostęp przez internet z każdego urządzenia, także mobilnego. Telewizja przemysłowa nie jest kosztowna we wdrożeniu, a dzięki naszej pomocy będzie ona naprawdę niezawodna w swoim działaniu.

 

Monitoring przez internet

 

Niepewność, co dzieje się z budynkami firmowymi podczas naszej nieobecności. Strach przed dłuższymi wyjazdami wakacyjnymi, kiedy to nasze domy pozostają bez opieki. To tylko przykłady sytuacji, w których doskonale sprawdzają się nowoczesne systemy CCTV. Zadbamy o to, aby instalacja spełniała najwyższe standardy technologiczne, była niezawodna oraz bardzo prosta w obsłudze. Profesjonalny monitoring zapewnia pełny dostęp do przechwytywanego obrazu przez internet. Większe poczucie bezpieczeństwa dzięki usługom naszej wrocławskiej firmy nie wynika jednak tylko z dostępu online do systemu. Już sama obecność instalacji najczęściej odstraszy bowiem potencjalnych złodziei.

Nie czekaj i zadzwoń do nas! Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie profesjonalny system CCTV idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zapewnimy niezawodność działania, odporność na sabotaże oraz zabezpieczymy go przed dostępem przez niepowołane osoby.

W naszych systemach używamy najnowszych kamer CCTV zapewniających doskonała jakoś obrazu HD i długi bezawaryjny czas pracy. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultacje!

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Email: oferty@kumanet.pl

Tel: 717-330-755