fbpx
Monitoring Wrocław
Monitoring Wrocław

Systemy monitoringu CCTV we Wrocławiu

 

Współczesne instalacje telewizji przemysłowej, powszechnie określane mianem CCTV, to nowoczesne rozwiązania technologiczne o niezwykle szerokich możliwościach wykorzystania, a do tego stosunkowo tanie we wdrożeniu oraz proste w obsłudze.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem tego typu systemów monitoringu we Wrocławiu, kierując swoje usługi zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. Prosty montaż związany jest między innymi z możliwością wykorzystania kamer bezprzewodowych, które nie wymagają tworzenia nowej sieci kabli na terenie budynku.

Dodatkowo urządzenia tworzące cały system mogą być podłączone bezpośrednio do routera, dzięki czemu podgląd na rejestrowany obraz dostępny jest także przez internet, z praktycznie dowolnego miejsca na świecie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i do skorzystania z oferty, dzięki której można kompleksowo i niedrogo zabezpieczyć każdy budynek przed włamywaczami.

 

Monitoring przez internet i kamery internetowe Wrocław

 

Strach o własny majątek podczas dłużej nieobecności zna na pewno każdy. To główna przyczyna, dla której tak często montuje się obecnie w budynkach systemy monitorujące. Standardowe rozwiązania systemów CCTV umożliwiają jednak wyłącznie zapis rejestrowanego obrazu na zewnętrzne nośniki pamięci. Montowany przez naszą firmę z Wrocławia monitoring przez internet znacząco zwiększa możliwości całego systemu.

Do jego najważniejszych zalet należy zaliczyć:

  • dostęp do podglądu na żywo z urządzeń rejestrujących wszędzie tam, gdzie można podłączyć się do internetu;
  • prosta konfiguracja oraz bezproblemowa obsługa;
  • niska cena zakupu oraz montażu kamer internetowych

Mnogość internetowych kamer monitorujących znajdujących się w naszej ofercie bardzo ułatwia dobór sprzętu do konkretnych warunków, także pod kątem tego, czy będzie on nagrywał obraz wewnątrz, czy na zewnątrz budynku. Dzięki takiej instalacji można, chociażby bezstresowo wyjechać na dłuższe wakacji i mieć stały podgląd na dom oraz okalający go teren.

 

Profesjonalny montaż i instalacja monitoringu

 

Podstawą sprawności działania każdego systemu monitoringu oraz prostoty jego obsługi, jest oczywiście profesjonalne podejście do kwestii montażu. Zespół specjalistów tworzących naszą firmę Kumanet nie tylko zajmie się samym wykonaniem instalacji oraz późniejszym skonfigurowaniem wszystkich urządzeń, ale także przygotowaniem kompleksowego projektu.

Dopasujemy telewizję przemysłową do indywidualnych potrzeb, zawsze doradzimy w kwestii wyboru najlepszego sprzętu i do tego zaproponujemy konkurencyjne stawki za realizację naszych usług.

Od lat montujemy systemy CCTV dla Klientów z Wrocławia i dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży, które przekłada się nie tylko na wysoką jakość samych usług, ale i na sprzedaż najlepszego na rynku sprzętu monitorującego.

Nasze rozwiązania technologiczne oferują nie tylko standardowy zapis rejestrowanego przez kamery obrazu na dyski, ale także dostęp do podglądu na żywo przez internet z poziomu praktycznie każdego urządzenia.

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Email: oferty@kumanet.pl

Tel: 717-330-755