fbpx
Outsourcing IT Wrocław
Outsourcing IT Wrocław

Outsourcing informatyczny we Wrocławiu

 

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach efektywne funkcjonowanie firmy bez nowoczesnego, dobrze skonfigurowanego i przede wszystkim dopasowanego do potrzeb systemu informatycznego. Podstawą jego stworzenia oraz późniejszego utrzymania jest oczywiście dobre wsparcie IT, które w naszej firmie Kumanet jest realizowane przez zespół najlepszych pracowników z branży. Szeroko zakrojona obsługa informatyczna firm to między innymi takie usługi, jak:

  • projektowanie nowych systemów IT oraz unowocześnienia już istniejących;
  • help serwis sprawnie reagujący na każdą zgłoszoną usterkę;
  • prace związane z zabezpieczaniem sieci, w tym wykonywaniem kopii zapasowych danych;
  • pomoc przy zakupie nowych urządzeń.

Choć bardzo profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy, to jednak możemy zagwarantować przystępny poziom cen. Dzięki naszym kompleksowym usługom Twoja firma będzie mogła dynamicznie się rozwijać, a długofalowa opieka informatyczna da pewność, że w razie jakiejkolwiek awarii systemu będzie można ją szybko usunąć.

Pomoc informatyczna

 

Planujesz unowocześnienie obecnie wykorzystywanego systemu informatycznego? Przymierzasz się do wdrożenia zupełnie nowej infrastruktury IT w firmie? A może po prostu potrzebujesz pomocy w konfiguracji bądź zabezpieczaniu całej sieci? W ramach naszych usług outsourcingu informatycznego dla firm możemy zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne przy każdym tego typu problemie. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak dopasować systemy do konkretnych potrzeb, jak prawidłowo je skonfigurować oraz co zrobić, aby cała infrastruktura była doskonale zabezpieczona. Naszą firmę Kumanet tworzy zespół doskonałych specjalistów, ludzi kompetentnych i poważnie podchodzących do swojej pracy, który zadba o to, aby nowoczesne technologie wykorzystywane w firmach naprawdę pomagały w rozwoju biznesu i czyniły pracę dużo wydajniejszą.

 

Obsługa informatyczna

 

Czym jest kompleksowa obsługa informatyczna firm? To cały wachlarz usług niezbędnych do tego, aby stworzyć dobrze funkcjonujący system IT, odpowiednio go skonfigurować oraz zabezpieczyć, a do tego mieć pełne wsparcie techniczne w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów. Swoje usługi wsparcia kierujemy do wszystkich przedsiębiorców z Wrocławia, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Szczególnie polecamy długofalową współpracę z Kumanet. Oprócz pomocy we wdrożeniu nowych systemów zapewnimy profesjonalną opiekę nad nimi w późniejszym czasie, usuwając usterki i przede wszystkim realizując zadania konserwacyjne, które ograniczą ryzyko ich wystąpienia do absolutnego minimum. Z naszą pomocą będziesz posiadać narzędzia, które uczynią Twój biznes naprawdę konkurencyjnym.

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Email: oferty@kumanet.pl

Tel: 717-330-755