fbpx
Jaka kamera internetowa? RANKING 2021

Jaka kamera internetowa? RANKING 2021

Lista

Jaka kamera internetowa? RANKING 2021

Dobra kamerka internetowa może być bardzo pomocna, zwłaszcza teraz, gdy wiele osób pracuje zdalnie a zajęcia i kursy odbywają się online. Przez internet organizowane są także kursy i wideokonferencje. Z myślą o wszystkich poszukujących porządnej kamerki przygotowaliśmy krótki ranking.

Ranking kamer internetowych

Osoby szukające kamerki internetowej do wyboru mają urządzenia o różnych parametrach, z logo wielu producentów i w szerokim przedziale cenowym. Poniżej kilka propozycji.

  1. Kamera internetowa Creative Live! Cam Sync HD

Kamera z funkcją Plug & Chat, wyposażona w redukujący szumy mikrofon. Wykonane za pomocą kamerki nagrania i zdjęcia można błyskawicznie udostępnić w mediach społecznościowych. Istnieje możliwość zabezpieczenia kamery hasłem. Rozdzielczość: 1280 x 720 pikseli.

2. Kamerka internetowa Microsoft LifeCam Studio for Bussisnes 

Kamerka z panoramiczną matrycą 1080 p HD1 oraz układem optycznym o dużej precyzji. Urządzenie montowane na statywie, wyposażone w szerokopasmowy mikrofon oraz obiektyw obracany o 360 stopni.

3. Kamera A4Tech Webcam PK-910H 1080p

Kamera z rozdzielczością FullHD. Największe zalety? Szybkość transmisji na poziomie do 30 klatek na sekundę, wyraźny obraz ‒ eliminacja refleksów świetlnych, brak zniekształceń, porządny mikrofon. Bezproblemowa obsługa.

4. Logitech Brio – kamerką internetowa z 4K Ultra HD

Kamera, która wyróżnia się wieloma zaletami. Wymienić tutaj możemy takie plusy, jak rozdzielczość 4K Ultra HD, obsługa HDR, dwa redukujące szumy mikrofony wielokierunkowe, funkcja zastępowania tła.

5. Xiaomi IMILAB

Technologia plug and play sprawia, że kamerka jest natychmiast gotowa do użytku. Urządzenie wyposażone zostało w zintegrowany mikrofon HD oraz obiektyw 3.6M, co stanowi gwarancję doskonałego dźwięku i obrazu.

Podsumowanie

Wybór kamerek internetowych jest bardzo szeroki. Zainteresowani skusić się mogą na urządzenia wielu producentów i w różnych centach, wśród modeli, które cieszą się największą popularnością wymienić możemy takie, jak Creative Live! Cam Sync HD, Microsoft LifeCam Studio for Bussisnes, A4Tech Webcam PK-910H 1080p, Kamera A4Tech Webcam PK-910H, Logitech Brio, Xiaomi IMILAB.

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Email: oferty@kumanet.pl

Tel: 717-330-755