fbpx
Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Lista

Sprawnie działające systemy informatyczne to w dzisiejszych czasach niezwykle ważna kwestia. Wspomniane systemy umożliwiają bezproblemowe przeprowadzanie wielu czynności ‒ począwszy od przygotowywania dokumentów, po przyjmowanie zamówień, sprawdzanie stanów magazynowych i wiele innych. Właśnie dlatego w kwestii systemów informatycznych dobrze zdać się na fachowców.

Obsługa informatyczna – co obejmuje?

Obsługa informatyczna to nic innego jak zarządzanie i opieka nad sieciami, serwerami, sprzętem znajdującymi się w obrębie infrastruktury firmy. Zakres usług może różnić się w zależności od danej firmy. Wśród najczęstszych znajdują się:

  • specjalistyczne wsparcie przy wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu IT
  • instalacja i konfiguracja sprzętu
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • zabezpieczenie danych
  • administracja siecią i serwerami
  • bieżące doradztwo
  • sprawna obsługa serwisowa
  • inne, ustalane indywidualnie prace

Outsourcing IT- dlaczego warto?

Jakie zalety ma outsourcing IT i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Przede wszystkim zyskujemy wsparcie zespołu specjalistów, nie jednej czy dwóch osób, jak ma to miejsce w przypadku zatrudniania pracowników na etat. Co więcej, pracownik może zachorować, przebywać na urlopie, być z jakich powodów niedostępny. W takiej sytuacji pozostajemy bez pomocy. Decydując się na outsourcing IT, możemy zapomnieć o takich problemach.

Kolejna zaleta to oszczędność czasu i pieniędzy, nie musimy zajmować się tworzeniem własnego zespołu, szukać specjalistów o odpowiednich kwalifikacjach.

Podsumowanie

Outsourcing IT  to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm. Wybierając taką opcję, zyskujemy kompleksową obsługę informatyczną, wsparcie wielu fachowców. Dzięki temu mamy gwarancję, że systemy informatyczne będą działać bez zarzutów, a my zaoszczędzamy czas i pieniądze.

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Email: oferty@kumanet.pl

Tel: 717-330-755