fbpx
Wyposażenie firmy w sprzęt IT – profesjonalny OutSourcing

Wyposażenie firmy w sprzęt IT – profesjonalny OutSourcing

Lista

Systemy informatyczne mają dzisiaj ogromne znaczenie dla sprawnego i wydajnego funkcjonowania praktycznie każdego biznesu. Z tego też powodu przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na korzystanie z kompleksowych, bardzo profesjonalnych usług outsourcingu IT. Co takiego sprawia, że warto postawić na usługi realizowane przez naszą firmę Kumanet i co można dzięki nim zyskać?

Kompleksowe rozwiązania i usługi IT

Nawracające awarie serwerów, coraz wolniej działające komputery, zapychające się bazy danych czy przestarzałe oprogramowanie, które wyraźnie ogranicza rozwój firmy – to tylko przykłady problemów, z jakimi stykają się dzisiaj przedsiębiorcy. Technologie bardzo dynamicznie się rozwijają i dotrzymanie kroku postępowi jest najlepszym sposobem na stworzenie biznesu konkurencyjnego, perspektywicznego, który naprawdę osiągnie ogromny sukces.

Dzięki usługom outsourcingu IT można zyskać wsparcie specjalistów, którzy poprzez rzetelny audyt dokładnie ustalą potrzeby informatyczne danego biznesu i wdrożą rozwiązania znacząco usprawniające pracę. Pośród usług znajduje się oczywiście także kompleksowa obsługa tych rozwiązań, konfigurowanie i unowocześnianie, a także natychmiastowe reagowanie na wszelkie pojawiające się awarie.

Systemy bezpieczeństwa IT

XXI wiek przynosi nam nie tylko mnóstwo nowoczesnych technologii, ale także coraz więcej zagrożeń związanych z ich wykorzystaniem. W ramach pełnej obsługi informatycznej można jednak zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy. To między inny specjalne algorytmy, które są w stanie przewidzieć ryzyko wystąpienia awarii i tym samym przyczynić się do wprowadzenia zmian pozwalających na jej uniknięcie.

Najważniejsza kwestia to jednak bezpieczeństwo informacji gromadzonych w bazach danych, na różnych serwerach czy na zwykłych, komputerowych nośnikach pamięci. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa chronią przed utratą tych danych, jak i zapewniają narzędzia utrudniające ich wyciek bądź kradzież.

Centrale telefoniczne – projekt i montaż

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnej firmy bez linii telefonicznej. To nadal najlepszy sposób na kontakt z klientami czy z partnerami biznesowymi, szybki i bezpośredni, a przy tym naprawdę niedrogi. Usługi outsourcingu obejmują z tego powodu również szereg zadań związanych ze wdrożeniem centrali telefonicznych.

W naszej firmie Kumanet możemy zająć się zaprojektowaniem takiego systemu, doradzając jednocześnie w wyborze najlepszego rozwiązania. To również profesjonalny montaż, uruchomienie systemu oraz jego skonfigurowanie pod konkretne potrzeby, jak i późniejsze sprawowanie pieczy nad jego poprawnym działaniem.

Odpowiedni Wybór urządzeń – kamer, komputery, telefony i inne

Korzystając z usług outsourcingu IT dla firm, uzyskuje się także niczym nieograniczony dostęp do wsparcia technicznego ze strony profesjonalnych pracowników. Inwestując w różne rozwiązania technologiczne czy po prostu kupując nowe urządzenia elektroniczne do firmy, można zawsze skorzystać z pomocy ludzi, którzy kompleksowo doradzą w wyborze.

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Czechowicka 9C/9

52-016 Wrocław

Email: oferty@kumanet.pl

Tel: 717-330-755